top of page

O mnie

Jestem psychologiem (5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim), edukatorem (kurs edukatorski) oraz coachem (kurs coachingowy 1 i 2 stopnia). Posiadam przygotowanie pedagogiczne (uprawniające mnie do pracy z dziećmi i młodzieżą).

Posiadam 20 letnie doświadczenie w pracy zawodowej. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, pedagogiki i coachingu oraz neurobiologii. Fundamentem mojej pracy są założenia psychologii humanistycznej oraz porozumienia bez przemocy (ang. NVC - nonviolent communication). Niezwykle istotna jest też dla mnie praca z ciałem, opierająca się na teorii poliwagalnej, łączeniu ćwiczeń oddechowych oraz jogi.

Pracuję z dorosłymi oraz nastolatkami, parami oraz całymi rodzinami.


Moją życiową misją jest wspieranie dorosłych i młodzież (nastolatki) w rozwoju, tak aby wykorzystywali oni pełnię swoich możliwości budując osobiste poczucie szczęścia opierające się na wartościach, wierze we własne możliwości oraz realizacji celów.


Jestem autorem dwóch książek o ADHD, jak również wielu artykułów na tematy związane z oświatą i rozdziałów w publikacjach zbiorowych.

Stanisław Bobula

bottom of page